Day By Day

Gry online karciane

Jeśli masz ochotę zagrać w karty, a pod ręką nie ma ani tali kart ani kompanów do gry, z ratunkiem przyjdą gry karciane online. Dzięki darmowym grom karcianym, sprawdzisz swoje umiejętności a nawet, zmierzysz się w uczciwym pojedynku z innymi internautami.

Kilka słów o kartach

Jeśli planujesz zagrać w gry karciane za darmo, powinieneś znać kilka ważnych pojęć, które z pewnością nie tylko umilą twoją grę, ale sprawią że będzie łatwiejsza. Na początku warto wiedzieć że talia składa się z 52 kart i dwóch dżokerów.

Popularne gry karciane w kasynach online

  1. Cała talia kart dzieli się na cztery kolory- dwa czarne i dwa czerwone, z których każdy liczy po 13 kart.
  2. Ważną rzeczą na którą trzeba zwrócić uwagę są kolory kart; piki (czarne), kiery (czerwone), trefle (czarne) i karo (czerwone).
  3. Joker ( inaczej "dzika karta") jest to karta, która zastępuje inną kartę wybraną w odpowiednim momencie przez gracza.
  4. Karta atutowa karta danego koloru, która bije pozostałe karty innych kolorów.
  5. Układ odpowiedni rozkład kart, spotykany najczęściej w pasjansach.

Gry karciane pasjans

Pasjans jest jedną z najpopularniejszych gier karcianych, wszyscy chyba doskonale kojarzymy takie nazwy jak pasjans pająk, solitaire lub freccell. Szukając w sieci gier i wpisując frazę pasjans gry karciane online lub darmowe gry karciane pasjans, znajdziemy całe mnóstwo gier za darmo, gdzie każdy gracz amator czy miłośnik znajdzie coś dla siebie. Gry karciane podzielone są na dwie kategorie: tradycyjne i kolekcjonerskie. Do pierwszej grupy należą brydż, pasjans, poker, kierki, makao oraz tysiąc. Natomiast w kategorii kolekcjonerskiej znajdziemy taki kąski jak Magic: The Gathering, Yu-Gi-Oh! oraz Pokemon.

Kto z nas nie słyszał o poczciwej grze karcianej pasjans pająk? Zasady gry są bardzo proste. Cała gra pasjans pająk polega na aby w czasie 500 sekund którymi dysponuje gracz ułożyć karty w porządku "pasjansowym", tzn. malejąco od Króla do Asa (np. dziesiątkę na Waleta , Waleta na Damę). Kiedy cała kolumna zostanie ułożona w sekwencji (od Króla do Asa) automatycznie przenosi się na jedno z ośmiu wyznaczonych poniżej pól, a my zdobywamy 399 punktów. Jeśli grasz w kasynie online dla denny, użyj systemu płatności Entropay https://www.kasynoonlinepl.com/metody-platnosci/entropay/, jest on dostępny i zrozumiały.

Entropay jako popularny system płatności dla transakcji płatniczych w kasynach.

Każdy gracz otrzymuje na start 500 punktów, ruch kosztuje jeden punkt, zatem należy szybko i rozważnie przemyśleć każde posunięcie by na przekładaniu kart stracić ich jak najmniej. Im więcej kart weźmiesz za jednym zamachem, tym lepszy uzyskasz wynik.

Oprócz takich gier jak pasjans pająk, miłośnicy gier karcianych online znają również: Pasjans Pająk Spiderette,Freecell Pasjans Pająk, Pasjans 247 Spider, oraz Pasjans Pająk Avalon Spider. Wielbiciele hazardu online będą mogli pokusić się na rozegranie partyjki pokera lub brydża.

bd1962b01f7bc30c2766d0d03106213a